• Harmonogram zwrotu podręczników

Prosimy o zwrot podręczników do biblioteki szkolnej wg następującego harmonogramu:

15.06. (czwartek) - kl. IV - VIII od 8.00 do 13.00

20.06. (wtorek) - kl. I - III od 8.00 do 16.00

Podręczniki powinny być zapakowane w reklamówkę podpisaną imieniem i nazwiskiem ucznia.

IV - 9 egzemplarzy

V - 10 egzemplarzy

• Warsztaty mydlarskie

Serdecznie dziękujemy pani Daniel za przeprowadzone warsztaty wytwarzania mydła. Bawiliśmy się cudownie wśród zapachów, kolorów i różnych faktur. Mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem.

• Jeden z dziesięciu

konkurs matematyczny

Koniec roku szkolnego jest czasem wyzwań matematycznych. Serdecznie gratulujemy wszytkim uczestnikom turnieju. Zwyciężczyniami zostały Aneta Witek z kl. VII i Barbara Krempa z kl. VI. Powodzenia w dalszych potyczkach matematycznych!

• Ptaszki, ptaki, papugi

W ramach podsumowanie materiału z biologii w klasie VI, uczniowie wzięli udział w zajęciach terenowych u Patrycji. Klasa miała ciekawą powtórkę o kręgowcach. W roli głównej wystąpiły papugi. Uczniowie w niecodzienny sposób poznali zwyczaje ptasie, o których opowiedział Pan Paweł Zygmont za co serdecznie dziękujemy

• Rowerzyści

Serdecznie gratulujemy naszym czwartoklasistom pomyślnie zdanego egzaminu na kartę rowerową. Życzymy szerokiej drogi!

• Dni wolne

Przypominamy, że 8 i 9 czerwca 2023 r. są dniami wolnymi od zajęć szkolnych. Do zobaczenia w poniedziałek 12 czerwca 2023 r.!

• Dzieci Dzieciom

Nowa galeria Dzieci Dzieciom została dodana do albumu fotograficznego

podsumowanie akcji zbierania plastikowych nakrętek

Cieszymy się, że 2 czerwca 2023 r. mogliśmy uroczyście przekazać zebrane przez nas podczas całego roku szkolnego nakrętki dla Mai. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że sprawiliśmy wiele radości dziewczynce i jej rodzinie. Serdeczne podziękowania składamy też tacie naszych uczniów panu Krzysztofowi Kozikowi za zaprezentowanie zabytkowych pojazdów należących do grupy rekonstrukcyjnej, której jest członkiem.