• Dni adaptacyjne

Z radością zapraszamy

nowo przyjęte dzieci do przedszkola

30 i 31 sierpnia 2023 r. w godzinach od 10.00 do 12.00

na zajęcia adaptacyjne.

Czekamy z niecierpliwością!

• Posiłek w szkole

W dniach od 21.08.2023 r. do 28.08.2023 r. w godzinach od 8 do 13 przyjmujemy zapisy uczniów klas I - VIII na obiady w stołówce szkolnej. Prosimy o telefoniczny kontakt z sekretariatem szkoły w tej sprawie. Koszt dwudaniowego obiadu to 7 zł.

• Informacja dla Rodziców

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny organizuje pierwsze z cyklu webinarium dla rodziców i opiekunów dzieci rozpoczynających naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Tematyka zaplanowanego spotkania dotyczyć będzie zakupu prawidłowego plecaka i organizacji miejsca pracy i nauki przyszłego ucznia.

• Wyjątkowy uczeń

al21 czerwca 2023 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Mielec za szczególne osiągnięcia dydaktyczne, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2022/2023.

Wójt Gminy Mielec przyznał tytuły „Wyjątkowy Uczeń” za imponujące wyniki w nauce oraz zajęcie wysokich miejsc w konkursach i olimpiadach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim, międzywojewódzkim i ogólnopolskim uczniom szkół podstawowych Gminy Mielec.

• Reading is magic!

Uczniowie klasy trzeciejna zajęciach orzwijających z języka angielskiego brali udział w innowacji pedagogicznej "Reading is magic!" Projekt trwał 9 miesięcy, a jego celem było poszerzanie zainteresowań czytelniczych uczniów w języku angielskim, jak rónież rozbudzanie pasji do nauki języka angielskiego przy wykorzystaniu książeczek Pearson English Kids Readers oraz narzędzi TIK. Piękne prace projektowe wykonane przez uczniów dotyczące ulubionej książeczki stanowiły podsumowanie innowacji.