• Nauka zdalna

• Ważne informacje dla wszystkich uczniów!

Informujemy, że od dnia 27.01.2022 r. do 11.02.2022 r. uczniowie kl. V-VIII będą uczyć się w trybie zdalnym. Lekcje będą odbywać się w czasie rzeczywistym na platformie MS Teams.

Grupy przedszkolne oraz uczniowie kl. I-IV będą uczyć się w formie stacjonarnej. Dla tych uczniów bez zmian pozostają czynne stołówka szkolna oraz świetlica.

Zmianom ulagają godziny kursowania autobusu szkolnego:

27 i 28 stycznia 2022r (czwartek i piątek) - powrót o godz 12:35,

31 stycznia (poniedziałek) - powrót o godz. 13:30.

Od 1 lutego (wtorek) do 11 lutego (piątek):

poniedziałek 13:30

wtorek 13:30

środa 13:30

czwartek 13:30

piątek 12:35

Godziny porannego kursu nie ulegają zmianie.

• Sportowiec Roku 2021

• Jesteśmy bardzo dumni z naszej szkolnej koleżanki Wiktorii Miąso, która w plebiscycieTygodnika Korso została Sportowcem Roku 2021. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Kartki pełne marzeń

• Serdecznie dziękujemy wszystkim za dostarczenie pięknych i starannie wykonanych kartek. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności i pomysłowości.

• Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

• Nowa galeria Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych została dodana do albumu fotograficznego

W naszym przedszkolu odbył się konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Konkurs miał na celu kultywowanie świątecznych tradycji związanych z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia a przede wszytskim zachęcenie całych rodzin do aktywnego wspólnego i twórczego spędzania czasu. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

• Wracamy do szkoły!

• Uczniowie i Rodzice!

Zgodnie z planem od poniedziałku 10 stycznia 2022 r. rozpoczynamy stacjonaną naukę w szkole. Świetlica, stołówka i dowóz autobusem szkolnym będą działały w normalnym trybie. Zalecenia sanitarne podczas pobytu  w szkole i dowozu pozostają bez zmian.

Do zobaczenia w poniedziałek!

• Mój zwierzak w obiektywie

• Grudzień był miesiącem podsumowań i właśnie wtedy zakończyliśmy konkurs "Mój zwierzak w obiektywie". Organizatorzy otrzymali 26 fotografii. Wszystkie zdjęcia zostały nagrodzone drobnym upominkem oraz punktami dodatnimi. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie zdjęć. Miło obserwować ludzko - zwierzęce przyjaźnie.