• Polski inaczej

• A co gdyby tak na chwilę stać się pionkiem do gry i znaleźć się na prawdziwej planszy? Według uczestników zajęć języka polskiego jako obcego to świetny pomysł. Polszczyzna otacza nasz wszędzie i nasi koledzy uczący się języka polskiego krok po kroku zaczynają nazwywać otaczającą rzeczywistość w języku polskim. Jesteśmy bardzo dumni z ich postępów. Podczas zajęć z jednym z kolegów nieocenioną pomocą okazały się koleżanki z klasy 2. Bardzo serdecznie dziękujemy im za udział w grze.

• I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Graficzny

• Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału

w I Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Graficznym:

„ Maria Konopnicka i jej literaccy bohaterowie”.

regulamin_konkursu_SP_52_(1).pdf

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

- klasy I – III - klasy IV – VI - klasy VII – VIII

Każda szkoła może zgłosić 6 najlepszych prac

Termin nadsyłania prac: 8 października – 16 listopad 2022 r.

Prace składamy u wychowawców klas lub u Pani Aleksandry Brożyna.

• Wojewódzki konkurs "Jesienią góry są najszczersze"

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału

VI edycji Wojewódzkiego Konkursu

„ Jesienią góry są najszczersze”

i przesłanie prac do 19 listopada 2022r.

Konkurs jest adresowany do Uczniów szkół podstawowych i średnich, składa się z trzech kategorii:

·         praca plastyczna,

·         fotografia,

·         piosenka o tematyce bieszczadzkiej, turystycznej, poetyckiej.

Celem konkursu jest promowanie kultury i wiedzy związanej z Bieszczadami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Prace składamy u wychowawców klas lub u Pani Aleksandry Brożyna.

Regulamin_konkursu_Jesienia_gory_sa_najszczersze_2022_(1).pdf

• Ważna informacja

• Przypominamy, że dzień 31 października 2022 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

• Dzień Edukacji Narodowej

• ​​​​​​

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia kierujemy w stronę Nauczycieli, Pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich uczniów, którzy tworzą fundamenty naszej szkoły, troszcząc się o siebie nawzajem.

Życzymy  zadowolenia z każdego dnia, pomyślności w życiu osobistym oraz zdrowia i spokoju.

• Ślubowanie klasy I

• Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców, dziadków, bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wypowiedziane teksty oraz fantastycznie zatańczone układy choreograficzne, wycisnęły niejedną łezkę z oczu bliskich. Ten wyjątkowy dzień, na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• w piątek 7.10 obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Każdy uczeń naszej szkoły miał sznasę sprawdzić swoje umiejętności matematyczne poprzez kreatywne ćwiczenia. Podsumowaniem akcji była szkolna loteria.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Informujemy, że Dzień Edukacji Narodowej przypadający w tym roku 14 października (piątek)  jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• Z okazji Dnia Chłopaka w Naszej szkole odbył się konkurs.

Każdy czytelnik, który w bibliotece szkolnej wypożyczył książkę, wziął udział w losowaniu nagród.

Do losowania zakwalifikowało się wielu uczniów również z przedszkola.

A oto zwycięzcy:

1. Trzpis Malgorzata kl.5.

2. Rzany Tomasz kl. 6

3. Rzeźnik Aleksandra kl. 6

4. Grzelak Antoni kl. 0A

5. Zygmont Wiktoria kl. 2

6. Jemioło Szymon kl. 5

7. Sierak Natalia kl. 6

8. Surowiec Maja kl. 1

9. Wrzesień Wiktor kl. 5

10. Kilian Leon kl. OB

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim chłopcom w Naszej szkole życzymy Wszystkiego Najlepszego w dniu ich święta!